niedziela, 19 stycznia 2020
Imieniny: Henryka, Mariusza
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
13.08.2013

Wernisaż malarstwa Joanny Kowalik

Dodał: RED.

10 sierpnia 2013 w Międzybrodziu Bialskim w Ośrodku Wypoczynkowym „Silesia" odbył się wernisaż malarstwa młodej artystki z Międzybrodzia Bialskiego. Imprezę zorganizowało Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół" w Gminie Czernichów i Rada Sołecka Międzybrodzia Bialskiego.

Joanna Kowalik to międzybrodzka Artystka, z wykształcenia tkacz, w 2007r. ukończyła Liceum Plastyczne. Słynie z pejzaży i portretów malowanych na zamówienie. Najczęściej stosuje technikę akrylową. Obecnie Joanna uczy się pisać ikony, przy których używa tempery jajecznej, inspirują ją głównie twarze na starych ikonach. Tworząc, malarka pragnie przekazać widzowi dawkę emocji, przy ikonach i obrazach religijnych stara się stosować przekaz duchowy. W przyszłości marzy by namalować Drogę Krzyżową inspirowaną Pasją Mela Gibsona.

Wernisażowi towarzyszył koncert młodzieżowych zespołów rockowych: Deaf Master i Little Indie Rock. Ostatnim akcentem imprezy była plenerowa dyskoteka przed Centrum Kultury.

Źródło, foto: A. Krempel, wiceprezes PTG "Sokół"

Czytany 3133 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY