piątek, 6 grudnia 2019
Imieniny: Mikołaja, Jeremiego
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
03.06.2014

Dzień Dziecka w Gilowicach

Dodał: RED.

W tym roku Dzień Dziecka miał wyjątkowo długi czas świętowania. Najpierw 31 maja br. Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach współorganizował obchody Dnia Dziecka z Zespołem Szkół w Gilowicach, gdzie w programie znalazły się: spektakl słowno - muzyczny, występ dzieci z oddziału przedszkolnego, pokaz gimnastyczny, zabawy i zawody sportowe oraz dyskoteka. Nie zabrakło w tym dniu wielkich dmuchańców i pełno słodyczy.

W środę 4 czerwca br. swoje święto obchodziły wszystkie dzieci z Przedszkola z Gilowic. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć atrakcji dla naszych milusińskich. Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach zadbał o to, aby w ten dzień mimo nieprzyjemnej pogody wszystkie dzieci były radosne, uśmiechnięte i obdarowane niespodziankami. Zorganizowana została wyjątkowa atrakcja – spotkanie z klaunami. Każde dziecko otrzymało od sympatycznego Klauna skręconego zwierzaka z balonu i kolorowy rysunek na buzie. Klaun pokazał dzieciom również parę czarodziejskich sztuczek oraz poprowadził wspaniałą zabawę taneczną, która sprawiła dzieciom wiele radości. Dodatkową atrakcją, która pozwoliła dzieciom odpowiednio się wyszaleć był ogromny, dmuchany plac zabaw - mini figloraj. Szaleństwom nie było końca.

Kolejnym dniem do wspólnego świętowania dzieci z terenu Gminy Gilowice jest dzień 9 czerwiec tj. poniedziałek, gdzie wszystkie atrakcje przyjadą do Rychwałdu. Dzieci z przedszkola, kl. "O" oraz kl. I-III również zostaną obdarowane niespodziankami.

Organizatorzy poprzez swoje propozycje zabaw i konkursów dla dzieci pragną sprawić aby jak największa liczba małych uczestników skorzystała z proponowanych atrakcji, by żadne dziecko nie czuło się pominięte a każdy radosny uśmiech i pomalowana wesoło twarz była gwarancją, że docieramy do serc najmłodszych mieszkańców Naszej Gminy. Dzień Dziecka w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie – jak widać – dzieci były zachwycone.

Wszystkie atrakcje zostały współfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Źródło, foto: GOK Gilowice

Czytany 2616 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY