piątek, 6 grudnia 2019
Imieniny: Mikołaja, Jeremiego
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
23.11.2015

XI Spotkanie z Muzyką na Żywo

Dodał: RED.

W piątek 13.11.2015 r. organizatorzy cyklicznej muzycznej imprezy, po raz drugi pod szyldem Good Time Rock Fest zafundowali lokalnej scenie muzycznej dużą dawkę pozytywnych emocji. Zagrały trzy zespoły. Jak zawsze, usłyszeć można było „nowości” żywieckiej sceny muzycznej, oraz zespoły, które już istnieją nieco dłużej. Była to także okazja do wspólnego świętowania piątych urodzin zespołu Moon Expression.

Tak jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, Cafe Bilard Klub, który po raz czwarty był gospodarzem imprezy, wypełnił się niemal po brzegi publicznością.

Koncert wystartował wraz z żywieckim zespołem Sonbird. Autorski materiał, rzetelnie przygotowany i bardzo dobrze wykonany zaintrygował zebraną publiczność, która żywymi brawami nagrodziła muzyków i przekonała do dwóch bisów!

Dalszą część naszego „Spotkania z Muzyką” wypełniły dźwięki i riffy współorganizatora i jubilata czyli zespołu Moon Expression. Byli muzyczni goście; gitarzyści Dominik Górny i Jarek Wójcik. Kilka słów od siebie dołożył Krzysztof Jarosiewicz z The Pryzmats do pierwszego singla ME „Deszcz”. Były wspomnienia, tort i życzenia. Jednym słowem niesamowity, emocjonalny klimat.

Wisienką na muzycznym torcie był koncert Chrzanowskiej grupy Bao. Mnóstwo energii, która płynęła zarówno od chłopaków jak i od ich muzyki rozkołysała cały lokal. Autorski materiał, przepleciony bardzo dobrze zagranymi coverami polskich legend muzycznych, charyzma i szczerość Bao na scenie urzekła całą publiczność. Był po prostu pięknie.

Wszystko to dzięki organizatorom i partnerom którzy wsparli nas na drodze organizacji II Good Time Rock Fest.

Szczególne podziękowania dla: GOK Gilowice, Good Time – Sport oraz Moon Expression za organizację wydarzenia. Podziękowania dla partnerów: Cafe Bilard, BCM Muzyczne, Studio 95, Foto – M Żywiec, Żywiec Info, Eska Beskidy, bez których byłoby o wiele trudniej zorganizować tak udaną imprezę.

         Do zobaczenia, do usłyszenia.

                                      Maciek Kamecki, organizator.

 

 

 

Czytany 1921 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY