niedziela, 21 pażdziernika 2018
Imieniny: Urszuli, Hilarego
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
19.06.2013

Łękawica powita lato

Dodał: RED.

Były już Dni Łękawicy, był Dzień Dziecka, a już w najbliższą sobotę „Powitanie lata", czyli kolejna impreza, której celem jest „Pogłębianie współpracy Polska-Słowacja Łękawica – Vavrečka". Wśród wielu atrakcji koncert zespołu grającego muzykę zespołu The Beatles oraz wybory Miss Nocy Świętojańskiej.

"Powitanie lata" zaplanowano w Łękawicy na 22 czerwca (sobota). Program rozpoczną młodzieżowe zespoły z Polski i Słowacji. Łękawice będą reprezentować folklorystyczne „Jaworki", Vavrečkę młodzieżowy zespół wokalno instrumentalny.

Po muzycznym wstępie, wybory Miss Nocy Świetojańskiej, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W konkursowe szranki staną młode piękności z Polski i Słowacji. Zaprezentują się m.in. w strojach sportowych oraz kreacjach wyjściowych. Na dodatek będą musiały się wykazać sprawnością oraz błyskotliwością w odpowiedziach na pytania zadawane przez jury. Organizatorzy przy okazji Powitania Lata, postanowili zorganizować również mini przegląd kabaretów. Na scenie pojawi się m.in. Kabaret Strażacki z OSP Kocierz Moszczanicki.

Gwiazdą Pożegnania Lata w Łękawicy będzie zespół „The Beatlman", grający covery największych hitów słynnej czwórki z Liverpoolu. Na zakończenie sobotniego programu festyn. Zapowiada się niezwykle ciekawa zabawa, na którą do Łękawicy zaprasza wójt gminy Stanisław Baczyński.

– Pokazaliśmy, jak świetnie można się u nas bawić podczas majowego koncertu Baciarów, teraz zmieniamy nieco stylistykę muzyczną, będzie zespół grający Beatlesów, to świetna okazja do kolejnej wspólnej zabawy, na którą serdecznie zapraszam – mówi wójt.

Źródło, foto: Żywiec Media, M. Hujdus

Czytany 2436 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY