czwartek, 27 czerwca 2019
Imieniny: Władysława, Maryli
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
02.11.2015

Nowe oświetlenie i droga przy cmentarzu

Dodał: RED.

Na cmentarzach coraz więcej ludzi porządkujących groby bliskich, czyli Wszystkich Świętych coraz bliżej. W Leśnej w Gminie Lipowa zaszły również zmiany przed samym cmentarzem. Nowa droga asfaltowa, latarnie uliczne, a w planach kolejne prace przy cmentarzu w Leśnej w Gminie Lipowa.  

W Gminie Lipowa zakończyły się prace remontowe przy cmentarzu komunalnym w Leśnej. Prace trwały od połowy października. Położona została nawierzchnia asfaltowa i zamontowano latarnie uliczne.  Poza tym wyprzedzając kolejne działania przy cmentarzu, pod nową nawierzchnia powstała kanalizacja techniczna.  –Bardzo cię cieszę, że mimo kapryśnej pogody udało nam się zdążyć z tą inwestycją przed pierwszym listopada. Mam nadzieje, że  będzie to spore udogodnienie dla naszych mieszkańców. W przyszłości chciałbym, żeby obok tego cmentarza powstał dom pogrzebowy, więc żeby później nie trzeba było niszczyć nowej nawierzchni (potrzebnymi przyłączami), to już teraz pod nową nawierzchnią przeprowadziliśmy kanalizację techniczna.-  mówi Wójt Gminy Lipowa Jan Góra.

 

 

 

Czytany 1755 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY