czwartek, 27 czerwca 2019
Imieniny: Władysława, Maryli
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
11.11.2015

Leśna na podium

Dodał: RED.

Koło Gospodyń Wiejskich z Leśnej, reprezentujące Gminę Lipowa,  z świetnym wynikiem wróciło z Wojewódzkiej Spartakiady KGW w Wiśle! Po sześciu godzinach zaciętej rywalizacji, pełnej dobrej zabawy, zwyciężyło KGW Zaborze, drugie miejsce zajęło KGW Leśna, a trzecie KGW Wisła-Głębce.

 

W sobotę w Wiśle spotkały się uczestniczki Wojewódzkiej Spartakiady Kół Gospodyń Wiejskich.  Na sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków drużyny z całego województwa rywalizowały w kilku konkurencjach. Na początku spartakiady Panie musiały zaprezentować zabawne okrzyki i piosenki powitalne, które przedstawiały każdą z drużyn. Następnie, w ramach rywalizacji, gospodynie m.in. biegały z jajkiem na łyżce, oddawały strzały na bramkę z zawiązanymi oczami, brały udział w biegu na nartach trzyosobowych, sztafecie w tunelu, skoku na piłce, rzucie beretem na odległość oraz jeździe na rolkach. Uśmiech i dobre humory nawet na chwilę nie opuszczały zawodniczek. Gminę Lipowa reprezentowały Panie z KGW Leśna i Sienna. W ostatecznej klasyfikacji Leśna zajęła drugie miejsce! 

 Źródło: UG Lipowa

Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć całą galerię.

 

 

Czytany 1740 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY