czwartek, 27 czerwca 2019
Imieniny: Władysława, Maryli
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
11.11.2015

Pokoloruj świat 13 w piątek

Dodał: RED.

"Pokoloruj świat w piątek 13-stego", to akcja, która odbędzie się w piątek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej. Kolorowanki dla dorosłych stają się coraz większym fenomenem - uwielbiane są również przez dzieci. W piątek 13-stego listopada w Lipowej, będzie można wspólnie pokolorować świat przedstawiony na kartkach.

 

Piątek 13-tego, to dzień, który uznawany jest za pechowy w kilkunastu krajach na świecie. Najbliższy wypada u nas w okresie jesiennej szarzyzny. W związku z tym,  Wójt Gminy Lipowa  Jan Góra  zaprasza dzieci i dorosłych do Gminnej Biblioteki Publicznej na akcję "Pokoloruj świat w piątek 13-stego". Każdy, kto tego dnia pojawi się w bibliotece w Lipowej, będzie mógł na dowolne kolory pomalować świat przedstawiony w kolorowankach.  Fenomen ostatnich miesięcy, czyli "antystresowe" kolorowanki dla dorosłych, pokazują że ta przestrzeń nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci.  Na wszystkich, którzy pojawią się tego dnia bibliotece w godzinach od 8 do 18, czekać będzie dużo różnych kolorowanek dla dzieci oraz dorosłych.

- Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, na naszą kolejną nietypową akcję, którą organizujemy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej. Myślę, że to będzie miła okazja do spotkania dla wszystkich którzy pojawią się w ten dzień w bibliotece. Każdy z nas kiedyś uwielbiał kolorowanki - to fajne, że wracają również w formie dla dorosłych.- mówi Wójt Gminy Lipowa Jan Góra. 

Źródło: UG Lipowa

 

 

 

Czytany 1764 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY