piątek, 24 stycznia 2020
Imieniny: Rafała, Felicjana
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
21.07.2016

Wójt z ul. Śliwkowej 1

Dodał: RED.

Jeszcze dzisiaj, lub w najbliższych dniach, właścicieli nieruchomości i mieszkańcy sołectwa Sienna, otrzymają pisemne zawiadomienie o nowym adresie. To  pierwsze sołectwo w Gminie Lipowa w którym pojawią się nazwy ulic. Kluczem do wyboru nazw ulic w Siennej były nazwy drzew. W trakcie konsultacji społecznych mieszkańcy odrzucili takie propozycje nazw jak ul. Bzów, Grabowa, Borowa czy Pigwowa, za to pojawiły się owocowe nazwy drzew: Morelowa, Mirabelowa, Brzoskwiniowa i Oliwkowa. Wójt Gminy Lipowa, mieszkaniec wsi Sienna, będzie od tej pory mieszkał na ulicy ... Śliwkowej 1.

-Cieszę się, że będę mieszkał przy ulicy, której nazwa związana jest z jednym z symboli naszej gminy. Pierwsze Sołectwo zrobiliśmy, teraz czas na Słotwinę i kolejne w naszej Gminie. Mam nadzieję, że dzięki dobrej współpracy z Sołtysami, Radami Sołeckimi, Radnymi nasza praca w tym temacie pójdzie szybko z korzyścią dla mieszkańców.- mówi Wójt Gminy Lipowa Jan Góra.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie nadanych nazw ulic i numerów porządkowych mieszkańcy i właściciele nieruchomości mogą kontaktować się z Referatem Infrastruktury pok. 3, tel. 33 860 15 33.

 

 

 

Czytany 3013 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY