czwartek, 23 maja 2019
Imieniny: Emilii, Iwony
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
30.06.2014

Warsztaty Artystyczne, koncerty, udział w programie DD Tvn

Dodał: RED.

Już we wtorek (1 lipca), ponad 100 dzieciaków z terenu całej Żywiecczyzny rozpocznie w Lalikach Letnie Warsztaty Artystyczne. To wakacyjna propozycja dla podopiecznych fundacji uczących się grać po góralsku w prowadzonych przez fundację ogniskach muzycznych w Milówce,
Łodygowicach, Koszarawie i Jeleśni.

W programie warsztatów m. in.: nauka gry na skrzypcach, heligonkach, basach, gajdach oraz instrumentach pasterskich: piszczałkach, trombitach, dodatkowo zajęcia rytmiczne i śpiew, prowadzone przez zaproszonych gości. Forma warsztatów, to doskonały sposób na integrację i rozwój, poprzez wspólną pasję muzykowania.

W sobotę (5 lipca) o godz. 14 .00 zapraszamy do Amfiteatru w Milówce, gdzie uczestnicy zaprezentują zdobyte umiejętności, podczas Koncertu Finałowego II Letnich Warsztatów Artystycznych.

To nie koniec atrakcji, z okazji Jubileuszu 15 lecia Golec uOrkiestry, podopieczni fundacji gościnnie wystąpią z zespołem na niedzielnym (6 lipca) koncercie podczas Dni Milówki (godz. 20.00). Także z tej okazji część będzie można zobaczyć w Dzień Dobry TVN na żywo, w sobotę z
hotelu Beskid w Milówce, gdzie otwarta została wystawa z okazji Jubileuszu zespołu.

To już druga edycja Letnich Warsztatów Artystycznych, których realizacja jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Gminy Milówka.

Źródło, foto: Fundacja Braci Golec

Czytany 2030 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY