niedziela, 21 pażdziernika 2018
Imieniny: Urszuli, Hilarego
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
16.07.2013

„Dziki Rock” w Wieprzu

Dodał: RED.

Wieczór w rockowym brzemieniu – taką atrakcję przygotowano w Wieprzu dla wszystkich fanów ostrych klimatów muzycznych. Koncert „Dziki Rock" odbył się w sobotę 13 lipca na scenie Obiektu Infrastruktury Okołoturystycznej w Wieprzu. Przed zebranymi wystąpiły trzy młode i obiecująco zapowiadające się kapele rockowe: BLANK OUT, MOON EXPRESSION i LEE MONDAY. Było też trochę hip-hopu i... deszczu.

Pochmurny i deszczowy był 13 lipca, ale prawdziwych fanów rocka nie odstraszyło nawet widmo nadciągającej ulewy. Już przed godziną 17.00 planowaną na rozpoczęcie koncertu zapełniła się większość ławek osłoniętych przed deszczem. Wśród publiczności zasiadł również Pan Grzegorz Figura, Wójt Gminy Radziechowy – Wieprz, Radny Jan Staniak oraz Pan Mirosław Dziergas dyrektor WTKSiPP ze Starostwa Powiatowego.

Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć trzy kapele działające w naszej okolicy w tym LEE MONDAY rodem z Żywca. Kapela ta przygotowuje się do nagrania kolejnej już płyty, a dla uczestników koncertu zagrała kilka swoich najnowszych kawałków. Świetny kontakt z publicznością udało się nawiązać zespołowi MOON EXPRESSION, nic dziwnego że po zejściu ze sceny trudno było im przejść bez rozdania autografów. Impreza, z taką oprawą i publicznością na pewno nie zostanie przez nas zapomniana. Dziękujemy (...) za stworzenie tak wspaniałego klimatu oraz publiczności która dodała nam skrzydeł tak ogromnych, że jeszcze bardziej mamy ochotę grać i nieść światu to co nam w duszy gra – pisze na swoim Fanpage zespół MOON EXPRESION. Jako pierwszy zaś wystąpił BLANK OUT najmłodszy z prezentujących się zespołów. W programie imprezy pojawiły się jednak zmiany, z powodu stanu zdrowia jednego z członków zespołu SOUNDVERB zespół został zmuszony do rezygnacji z występu, w jego miejsce jednak zaśpiewali WIENZO&MAGIA znani już ze swoich hip-hopowych kawałków, a w Wieprzu także z występu na Koncercie „GÓRALSKI FREESTYLE" w maju tego roku.

Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki  Radziechowy-Wieprz.

„DZIKI ROCK"był pierwszym koncertem rockowym jaki odbył się w Gminie Radziechowy-Wieprz, ale na pewno nie ostatnim. Dziękujemy wszystkim przybyłym na to wydarzenie przedstawicielom władz Gminy, a także gościom i fantastycznej publiczności.

Źródło, foto: M.Więzik
Tekst: M. Husar

Czytany 2350 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY