niedziela, 21 pażdziernika 2018
Imieniny: Urszuli, Hilarego
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
30.11.2015

Koncert charytatywny

Dodał: RED.

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi." - Jan Paweł II

5 grudnia 2015r. (w sobotę) zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu  na koncert charytatywny dla pięcioletniego Krystianka Podgórzec.

 

Spotkajmy się w mikołajkowym nastroju w MCK w Żywcu. Startujemy o godzinie 15:00. Zapraszamy rodziny z dziećmi, bo swoją wizytę potwierdził Mikołaj wraz z Aniołkiem i z Diabełkiem i będą niespodzianki dla najmłodszych w tym m.in.:  malowanie buziek. Specjalnie dla Krystianka i wszystkich przybyłych wystąpią znani i lubiani artyści  -Zbójnicko Kompania,   Dark MachineMeta Menardi,  Moon Expression i  Black Bee. Między występami odbywać się będą licytacje przepięknych upominków od darczyńców. 
W Koncertowej Kawiarence będą do zakupienia słodkości, ciasta, ciasteczka z wróżbą, kawa, herbata. W Koncertowym Kramiku z Rozmaitościami oraz stoisku z kosmetykami Oriflame każdy znajdzie coś dla siebie, a może i na prezent mikołajkowy lub świąteczny dla najbliższych i nie tylko. Cały dochód (z puszek, z licytacji, z kramiku, z kawiarenki) przeznaczony zostanie na turnus rehabilitacyjny i leczenie Krystianka. 


Krystian Podgórzec urodził się 3 czerwca 2010 roku w Żywcu. Jest jedynym dzieckiem Dominika i Anny Podgórzec. Zdiagnozowano u niego takie schorzenia jak: zaburzenia neurorozwojowe z cechami dysmorfii i małogłowiem, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę lekooporną (zespół Westa), zaburzenia połykania, refluks żoładkowo-przełykowy, nietolerancja laktozy, niedobór wagi, zaburzenia mielinizacji istoty białej, atrofia nerwu wzrokowego obu oczu, wada wzroku ponad 60%. Krystianek nie chodzi i nie mówi, jest dzieckiem wymagającym stałej opieki.
Krystianek ma szansę na leczenie i turnusy rehabilitacyjne dzięki dochodom zebranym z 1 % podatku (KRS: 0000037904, 13691 PODGÓRZEC KRYSTIAN), z koncertów charytatywnych, z akcji zbierania nakrętek plastikowych.

Więcej informacji o Krystianku na stronie Fundacji:  http://dzieciom.pl/13691

Zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie i dołączenia do wydarzenia na fejsbuku:https://www.facebook.com/events/284019051721867/

 

 

 

Czytany 895 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY