poniedziałek, 22 pażdziernika 2018
Imieniny: Korduli, Przybysława
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
08.01.2016

Konkurs dla kreatywnych uczniów w j.angielskim

Dodał: RED.

Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w I edycji Konkursu C.A.T. PROJECT  (Creative Academic Teaching Project) na prezentację multimedialną lub film w języku angielskim.

Konkurs przeznaczony jestdla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego, bielskiego i cieszyńskiego. Głównym celem Konkursu jest inspirowanie uczniów do działań kreatywnych, doskonalenie ich sprawności językowej i stworzenie możliwości uczenia się poprzez działanie.

   Zgłoszenia uczniów prosimy dokonać mailowo do dnia 2 marca 2016r. Termin nadsyłania prac konkursowych: 30 marca 2016r. Finał Konkursu odbędzie się 27 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu o godz. 10:00. Szczegóły w Regulaminie. Pytania można kierować  pod adresy email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Cele i zadania do konkursu na stronie ORGANIZATORA

Czytany 1426 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY