niedziela, 21 pażdziernika 2018
Imieniny: Urszuli, Hilarego
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
09.01.2016

Na Śliżowym Potoku będzie nowe oświetlenie

Dodał: RED.

Dzięki współpracy Miasta Żywca z firmą Tauron na kolejnej żywieckiej ulicy zostaną wymienione latarnie i lampy. Taka zmiana zostanie wykonana na znajdującej się w centrum miasta ulica Śliżowy Potok. Dziś rozpoczynają się prace związane z ich montażem.

 

– To ulica tuż obok żywieckiego szpitala, na której oprócz domów prywatnych znajduje się Dom Pomocy Społecznej, do którego przyjeżdża bardzo wiele osób – głównie rodziny podopiecznych DPS. Oświetlenie, które było do tej pory pozostawało wiele do życzenia. Ta wymiana to bardzo dobre rozwiązanie – mówi żywiecki radny Maciej Gibas.

Prace związane z wymianą oświetlenia obejmują wymianę latarni i lamp. Nowe będą estetyczne, wpisujące się w architekturę krajobrazu ulicy Śliżowy Potok.

– Współpraca z Tauronem jest bardzo dobra. To kolejna ulica w mieście, na której wymieniane jest oświetlenie, a w planie są dalsze wymiany. Latarnie i lampy poza oczywistą funkcją użyteczną, ma też niebagatelny wpływ na poprawianie estetyki naszego miasta – mówi burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Montaż latarni i lamp potrwa przez kilka kolejnych dni.

 

 

 

Czytany 1414 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY