niedziela, 21 pażdziernika 2018
Imieniny: Urszuli, Hilarego
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
12.01.2016

60 lat razem

Dodał: RED.

Piękny jubileusz 60-lecia małżeństwa obchodzą  w tym roku Państwo Franciszka i Stanisław  Zembaczyńscy. Z tej okazji zostali uhonorowani przez władze Żywca. Nie mogło zabraknąć listu gratulacyjnego oraz kwiatów i drobnego upominku.

 

Franciszka i Stanisław Zembaczyńscy z Żywca obchodzą w tym roku tzw. Diamentowe Gody, czyli jubileusz 60-lecie małżeństwa. Jubilaci zostali zaproszeni do żywieckiego Ratusza na okolicznościowe spotkanie.

– Minęło 60 lat od chwili, kiedy połączyliście swój los.  Z tej okazji chcę w imieniu Władz Samorządowych Miasta Żywca serdecznie pogratulować dotrzymanego słowa i wytrwania w związku małżeńskim tak długich lat. Z Waszego wspólnego życia wynika niejedna nauka dla tych, którzy wybrali lub też wybiorą wspólnotę małżeńską – napisał w liście gratulacyjnym burmistrz Żywca Antoni Szlagor. – Jesteśmy niezwykle wzruszeni, że władze Żywca pamiętały o naszym jubileuszu. Nie mamy jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaka jest recepta na tak długi związek. Może po prostu ciężka praca? Przez całe życie ciężko pracowaliśmy, a to zawsze rodzi wielki szacunek. Jeśli do tego dojdzie miłość, to czego chcieć więcej – powiedzieli po spotkaniu jubilaci.

Podczas spotkania nie zabrakło serdecznych życzeń dotrwania w zdrowiu kolejnych pięknych jubileuszy małżeńskich dla „diamentowych” małżonków.

Źródło: UM Żywiec

 

 

 

Czytany 948 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY