środa, 1 kwietnia 2020
Imieniny: Grażyny, Hugona
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki

O nas

Skoro trafiliście na nasz portal to zapewne zastanawiacie się, kim my jesteśmy i co chcemy tworzyć na nim? Już spieszymy z odpowiedzią na te dwa podstawowe pytania. Krótko i na temat:

„Jesteśmy grupą młodych ludzi, szukających przestrzeni, w której moglibyśmy mówić i pokazywać nasze okolice w sposób ciekawy, ale nieograniczony cenzurą. Ten portal jest niezależny, stworzony z naszych środków, co daje nam możliwość puszczenia wodzy fantazji i eksperymentowania z tworzeniem materiałów, jakie jeszcze w naszych lokalnych mediach nie miały miejsca. Tworząc ten portal wiedzieliśmy, że ludzi myślących podobnie jak my, ludzi młodych, ambitnych, którzy szukają przestrzeni dla swoich pomysłów jest więcej. W związku z tym już dziś zachęcamy was do kontaktu z nami i wspólnego tworzenia naszego portalu. A będzie się na nim i w związki z nim działo.”

Portal internetowy www.zywiecki24.pl jest jednym z nielicznych serwisów, działający na terenie powiatu żywieckiego, określanych mianem Gazety Internetowej. Pomoże poinformować, dać szansę zaistnieć i zmienić nasze miejscowości na lepsze. Dla miasta Żywiec i jego okolic prezentuje najświeższe nowiny (polityka, kultura, wydarzenia), wszelkiego rodzaju ogłoszenia jak np. praca, bazy danych teleadresowych: noclegi, gastronomia oraz spis firm i urzędów, które funkcjonują w regionie. Działamy 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia, więc jeśli masz jakieś wątpliwości, masz ochotę na współprace to zapraszamy do kontaktu z nami.

Żywiec Media to grupa zgranych ludzi – dziennikarzy, fotoreporterów, grafików, drukarzy, tłumaczy, webmasterów i copywrighterów. Wszyscy z gruntownym wykształceniem branżowym i wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Dzięki temu każdy z przygotowanych przez nas produktów, a także świadczone usługi pozostają na najwyższym poziomie, zarówno jeśli idzie o poziom merytoryczny, jak i estetykę wykonania. Zwracamy uwagę na to, by dopracować każdy szczegół! Wychodzimy bowiem z założenia – że nie ma lepszej reklamy niż zadowolony z naszych usług Klient.

Red. Żywiecki24.pl

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY