piątek, 6 grudnia 2019
Imieniny: Mikołaja, Jeremiego
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
19.11.2015

Pamiętnik Dziecka – rozstrzygnięcie konkursu

Dodał: RED.

8 listopada zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania była książka „Pamiętnik dziecka” autorstwa Daniela N. Sterna. Dziś pora na jego rozstrzygnięcie. Przypominamy, że jak zwykle konkurs zorganizowaliśmy wspólnie z IW Erica.

 Przypomnijmy, książka ta jest jest pamiętnikiem chłopca o imieniu Joey, niezwykłym portretem wewnętrznego życia małego dziecka. Daje ona rodzicom i innym dorosłym wyjątkową okazję wniknięcia w świat przeżyć niemowlęcia, w to, co ono widzi, co czuje i czego doświadcza w trakcie zwykłych, codziennych zdarzeń: podczas przyglądania się słonecznej place, gdy jest głodne, gdy przygląda się twarzy matki, gdy zostaje od niej oddzielone. Autor, światowy autorytet w dziedzinie psychologii, ponad trzydzieści lat spędził z dziećmi jako psychiatra, badacz, a także jako rodzic. Teraz, w tej poetyckiej, ale i odwołującej się do współczesnej wiedzy o rozwoju, książce, proponuje Ci fascynującą podróż przez niemowlęce „umysłowe pejzaże”. Zachęca do spojrzenia na świat pięknymi oczyma Twojego maluszka i zaprasza do pełnej z nim bliskości.

Książkę „Pamiętnik dziecka” w naszym konkursie wygrała pani Patrycja z Wilkowic. Osoby, które chciałyby mieć tę niezwykle ciekawą lekturę w swojej biblioteczce, a którym nie udało się jej wygrać w naszym konkursie – zachęcamy do jej zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego:  http://tetraerica.home.pl/pl/p/Pamietnik-dziecka/308

 

 

 

 

 

Czytany 1688 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY