środa, 1 kwietnia 2020
Imieniny: Grażyny, Hugona
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
25.11.2015

Etnika symfonicznie z Fundacją Braci Golec

Dodał: RED.

27 listopada w Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbędzie się szczególny koncert podopiecznych fundacji - finał projektu "Etnika symfonicznie - dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje.

W projekcie bierze udział 30 podopiecznych fundacji z ognisk w Milówce, Jeleśni, Koszarawie i Łodygowicach. Od lipca fundacja realizuje cykl warsztatów w 4 miejscowościach Żywiecczyzny, m. in.: indywidualne zajęcia gry na skrzypcach i basach, zajęcia w kapelach (kwartetach), orkiestrze i grupach śpiewaczych, spotkania z Mistrzem oraz wyjazdowe warsztaty dla dzieci i instruktorów fundacji.

Koncert w Warszawie odbędzie się w ramach "Przeglądu Tańca i Piosenki Ludowej Przedszkolaków" organizowanego przez Przedszkole nr 17 i Muzeum Etnograficzne. Trwają ostatnie próby i przygotowania, dodatkowo z grupą podopiecznych fundacji do Warszawy pojedzie amatorska grupa teatralna z Przyłękowa z przedstawieniem "Królewna Śnieżka po góralsku".

Czytany 1950 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY