poniedziałek, 22 pażdziernika 2018
Imieniny: Korduli, Przybysława
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
16.12.2015

UWAGA KONKURS! Wygraj książkę fantasy

Dodał: RED.

Mamy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania jest świetna książka. Tym razem zapraszamy Was w ukochany przez wielu świat fantasy. Do wygrania książka „Skald. Karmiciel Kruków” autorstwa Łukasza Malinowskiego. Mamy dla Was 2 egzemplarze tej świetnej powieści.

X wiek, Skandynawia. Nastały ponure czasy. Lokalni władcy walczą o władzę i bogactwa, chrześcijańscy misjonarze z miernym skutkiem próbują wprowadzać nową wiarę. Wojownicy wolą wyruszać za morza na łupieżcze wyprawy niż bronić ludności przed demonami i czarownicami. To czas ludzi silnych i walecznych. Takich jak Ainar Skald.
Ainara kochają kobiety – i nic dziwnego, gdyż jest waleczny, przystojny, dowcipny, inteligentny, sprytny i obeznany ze sztuką miłosną. Przede wszystkim jednak dlatego, że jest znakomitym skaldem, poetą, którego pieśni są powszechnie znane, a królowie i jarlowie płacą za nie brzęczącym srebrem. W Karmicielu kruków Ainar samolubnie wywoła małą wojenkę, by tylko dla siebie zdobyć pokaźny skarb. Potem schroni się przed krwawą zemstą na Wyspie Lodów, gdzie zmierzy się w pojedynku na pieśni z upiorem draugiem. W końcu wyląduje na Wyspie Irów, a tam opat pewnego klasztoru poprosi go o wyjaśnienie zagadki morderstw dokonywanych przez powabnego kobiecego demona. Przy okazji Skald będzie musiał stawić czoło tajemnicy z własnej przeszłości.

Recenzenci piszą: „(…)W tenże niesamowity sposób spod pióra Łukasza Malinowskiego wyszła wciągająca i intrygująca powieść. Z jednej strony ma w sobie wszelkie elementy książki fantasy – czary, magię, zjawiska nadprzyrodzone, nadnaturalne postacie, a zarazem jest też powieścią historyczną, ciekawie pokazującą realia średniowiecznych Wikingów. Wreszcie na końcu to bardzo wciągający i zawikłany kryminał. Autorowi udało się stworzyć w książce wspaniały klimat. (…)”

UWAGA KONKURS:

Książkę „Skald. Karmiciel Kruków” otrzymają 2 osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie: Co to jest habituacja? Swoją odpowiedź uzupełnioną o imię i nazwisko oraz adres prześlą na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 18 grudnia 2015 r. do godz. 20.00.

 

 

 

Czytany 1385 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY