czwartek, 27 czerwca 2019
Imieniny: Władysława, Maryli
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
06.06.2016

„Smolar. Piłkarz z charakterem”. Wygraj książkę! KONKURS

Dodał: RED.

Zbliżają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników miłą niespodziankę. Wspólnie z warszawskim Instytutem Wydawniczym „Erica” przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest książka bardzo piłkarska. To biografia zawodnika, który na Mistrzostwach Europy nigdy nie zagrał, ale którego liczba sukcesów jest imponująca. To wspomnienie o zmarłym przedwcześnie Włodzimierzu Smolarku, piłkarzu niezwykłym.

 

„Polacy pokochali go w 1981 r., kiedy zdobył 2 bramki w meczu z NRD. Do historii przeszedł w meczu z ZSRR zaskakując zawodników Związku Radzieckiego słynnym tańcem w narożniku. Był bohaterem nie tylko dla Polaków. W dorobku miał również Puchar Niemiec wywalczony z Eintrachtem Frankfurt. Grał także w holenderskich zespołach Feyenoord Rotterdam i FC Utrecht.


Włodzimierz Smolarek to jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii polskiej piłki nożnej. Ceniony jest przez wszystkie pokolenia kibiców za światową klasę, niezwykłą waleczność, bojowość i ambicję. Pragnął po sobie pozostawić jakiś trwały ślad dla wszystkich, dla których dobro polskiego futbolu jest ważne. Stąd pomysł na tę książkę, na biografię Włodzimierza Smolarka, piłkarza, który widział wiele różnych rzeczy i wielu doświadczył sam” – czytamy na ostatniej stronie książki. Książki, którą każdy szanujący się kibic powinien mieć w swojej biblioteczce.

 

KONKURS

Książka „Smolar. Piłkarz z charakterem”  jest do wygrania w naszym konkursie. Otrzymają ją dwie osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie:

W jakim klubie piłkarskim z Łodzi występował Włodzimierz Smolarek?

Na maile z prawidłowymi odpowiedziami czekamy pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Osoby, którym nie powiedzie się w konkursie, mogą nabyć książkę w oficjalnym sklepie internetowym wydawcy: http://tetraerica.pl/pl/p/Smolar.-Pilkarz-z-charakterem/166

 

 

Czytany 2198 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY