czwartek, 27 lutego 2020
Imieniny: Auksencji, Gabriela
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
Hotel Zywiecki
11.07.2016

Czekamy na Funcon

Dodał: RED.

 

 

 

Funcon jest konwentem dedykowanym dobrej zabawie, który odbędzie się w Żywcu! Będzie miał miejsce w "Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II" przy ulicy Dworcowej 26 w dniach 5-7 sierpnia 2016 roku. Impreza jest objęta patronatem honorowym Burmistrza Miasta Żywiec Antoniego Szlagora oraz Dyrekcji Miejskiego Centrum Kultury, jest jedną z imprez towarzyszących 53. Tygodniowi Kultury Beskidzkiej.

Funcon jest zjazdem miłośników kultury w szeroko rozumianym aspekcie, fanów fantastyki, mangi, anime, książek oraz filmów. W programie imprezy przewidziane zostały różne bloki tematyczne m.in. spotkania z pisarzami, rysownikami czy twórcami kultury. Zaplanowane zostały także wszelakie warsztaty, prelekcje, turnieje oraz konkursy z nagrodami. Nie zapominajmy także o ludziach którzy odnajdują swoją pasję w grach planszowych, fabularnych czy też karcianych. W trakcie imprezy każdy będzie miał możliwość skorzystania ze specjalnie zorganizowanej sali zapewniającej rozrywkę ludziom wielbiącym plansze. Będzie to Games Room wypełniony wieloma tytułami!
Dzięki współpracy z 
Polish Garrison Polonia Minor Squad (http://polish-garrison.pl ) będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo Cantina Projekt czyli najbardziej znany bar w historii kina S-F! Zachęcamy do zwiedzenia interaktywnej dioramy stworzonej przez członków ekipy oraz ich przyjaciół. Zobaczycie tam Dartha Vadera czy Szturmowców z uniwersum Star Wars. Gościem specjalnym jest Romuald Pawlak pisarz literatury młodzieżowej, dojrzałej fantastyki z przymrużeniem oka oraz książek dla dzieci. Osoby interesujące się programowaniem i tworzeniem gier będą miały okazję porozmawiać z Łukaszem Mikołajczykiem oraz Karoliną Twardosz o ich projekcie "Zniw Adventure". 
Znajdziemy tutaj jakiś fanów Star Trecka? Chcielibyście odbyć swoją własna podróż gwiezdną? Dzięki 
ekipie z Artemis SBS Polska, na konwencie będzie można zostać załogą mostka statku kosmicznego. Już w piątek 5 lipca zapraszamy do odwiedzenia otwartej przez cały czas trwania imprezy sali z planszówkami oraz stoisk wystawców. W sobotę i niedzielę w salach szkolnych odbywać się będą prelekcje oraz panele dyskusyjne.

Sponsorami imprezy na dzień dzisiejszy są wydawnictwa: Powergraph, Rebis, War Book a także Rebel, Granna, Hobbity i Motyle książkowe. Żywiecki24 jest patronem medialnym wydarzenia.

 

 

 

Czytany 2947 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY