czwartek, 27 lutego 2020
Imieniny: Auksencji, Gabriela
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
11.03.2017

Targi Produktów Regionalnych 10-12 marca

Dodał: RED.

 

 

 

Zwolennicy slow food, ekologicznych produktów i zdrowej żywności po raz kolejny spotkają się Targach Produktów Regionalnych w Centrum Handlowym Sarni Stok!

Jeśli szukacie świeżych produktów od lokalnych dostawców, to w najbliższy weekend koniecznie odwiedźcie CH Sarni Stok. Odbędą się tam kolejne Targi Produktów Regionalnych, na których znajdziecie m.in. wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, pieczywo na naturalnych zakwasach z Piekarni Agnieszki Magiery, miody i produkty pszczele z Pasieki Morawskich, wina, wędzone ryby z Gospodarstwa Rybackiego "U Madzi", sery góralskie wprost z "Kolyby na Szańcach", domowe przetwory z Gospodarstwa Rolnego Stanisława Zawady, prawdziwe chałwy, wysokiej jakości herbaty, czy suszone owoce. Wszystko ze sprawdzonego źródła, a więc dalekie od przetwarzania, konserwantów i hermetycznych opakowań przedłużających świeżość.

Sarni Stok już od 10 lat systematycznie współpracuje z lokalnymi producentami, zapraszając ich do udziału w comiesięcznych Targach Produktów Regionalnych. Zachęcamy do wsparcia lokalnego rynku i zakupu zdrowych produktów dla siebie i całej rodziny!

Lista wszystkich wystawców, biorących udział w najbliższych Targach: http://bit.ly/2mJqxoG

Terminy Targów Produktów Regionalnych w 2017 r.:

10-12 Marca             

8-14 Kwietnia

5-7 Maja

9-11 Czerwca

7-9 Lipca

11-13 Sierpnia

8-10 Września

13-15 Października

24-26 Listopada

16-23 Grudnia

 

Centrum Handlowe Sarni Stok

Sarni Stok to miejsce zakupów dla całej rodziny, gwarantujące kompleksową ofertę i komfort i zakupów. Na powierzchni ponad 33 tys. mkw. znajduje się ok. 90 sklepów i punktów usługowych znanych sieci zagranicznych i krajowych, w tym marki unikalne na lokalnym rynku. Atutem centrum jest dogodne położenie przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych, prowadzących do centrum miasta, a także do Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna. Centrum posiada dwupoziomowy parking na 1350 miejsc. Liczba odwiedzin to ok. 4 miliona rocznie. CH Sarni Stok zarządzane jest przez firmę Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o.

Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o. to globalny lider na rynku nieruchomości komercyjnych. Fachowa wiedza i doświadczenie 43 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach stanowią nieocenioną pomoc dla najemców i inwestorów zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. Przychód firmy szacowany jest na 5 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą wynajem powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, rynki kapitałowe, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami (DTZ Investors) oraz reprezentacja najemców, wyceny i doradztwo. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @Cushwake.

 

Źródło: informacja prasowa

 

                                                                                                             

 

 

 

Czytany 2664 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY