niedziela, 26 pażdziernika 2014
Imieniny: Ewarysta, Lucjana
Informuj
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą się podzielić z nami, jakąś informacją, relacją, wydarzeniem.
Materiałów nie zamówionych Redakcja nie zwraca, a w przypadku ich publikacji zastrzega sobie prawo do dokonania adiustacji i zmian tytułów.
Nieczytelne znaki?Kliknij aby przeładować kod...
Wprowadż kod z obrazka:
17.12.2013

Turniej podbeskidzkiej piłki ręcznej w Żywcu z Joanną Rodak

Dodał: RED.

Do zmiany lidera doszło po turnieju Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt, który odbył się w sobotę (14 grudnia) w Żywcu Oczkowie i rozgrywany był pod honorowym patronatem burmistrza Żywca Antoniego Szlagora.

Miłą niespodzianką podczas sobotniego turnieju była wizyta Joanny Rodak, piłkarki ręcznej występującej na co dzień w KPR Ruch Chorzów, czyli ekipie grającej w PGNiG Superlidze.

– Wybierałam się na podbeskidzkie turnieje już od dłuższego czasu. I wreszcie się udało! Nie spodziewałam się, że aż tyle dziewczyn z takich małych miejscowości tak bardzo pali się do gry – podkreśla Joanna Rodak, która bez chwili namysłu dała się wciągnąć w sędziowanie kilku z meczów.

Podczas samego turnieju doszło do kilku meczów na szczycie. Już w pierwszym spotkaniu niepokonany do tej pory LKS Orzeł Łękawica musiał uznać wyższość Żywca. Taki wyniki był dobrą wiadomością dla szczypiornistek z Twardorzeczki, której do tej pory były liderkami. I mogły nimi nadal pozostać, ale musiały pokonać LKS Orła Łękawicę. Ta sztuka jednak im się nie udała i w efekcie na sobotnich wynikach najbardziej skorzystały piłkarki z ekipy Bystra Team Ciapki.

– Dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze i to one zasiadły na szczycie tabeli. Na pozostałych dwóch miejscach usadowiły się LKS Orzeł Łękawica i Twardorzeczka, które mają tyle samo punktów co lider. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej, który odbędzie się 11 stycznia w Łodygowicach, bo tam dojdzie do hitowego spotkania pomiędzy LKS Orłem Łękawicą a Bystrą Team Ciapki! – zapowiada Sabina Kiełtucka, rzecznik prasowy Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

Źródło, foto: Zarząd SPR Żywiecczyzna

Czytany 1063 razy

Katalog firm i instytucji

  • Katalog firm
  • Instytucje publiczne
  • Dodaj do katalogu

NASI PARTNERZY