Nowy rok szkolny w Żywcu – zobacz fotorelacje z pierwszego dnia szkoły

Nowy rok szkolny w Żywcu – zobacz fotorelacje z pierwszego dnia szkoły

Co się dzieje w Żywcu? W pierwszym dniu szkoły ujrzeliśmy dyrektora i uczniów. Impreza jest okazją do opowiedzenia noworocznych historii z naszego skromnego miasteczka.

Chociaż rok 2018 będzie pierwszym rokiem szkoły, co oznacza przejście na lato, to wciąż jest bardzo wcześnie. Uczniowie żyją życiem i przygotowują się do nowego semestru w domu. W Żywcu dzieje się wiele.

Pierwszego dnia szkoły uczniowie zostali powitani przez zespół muzyczny, a następnie udali się na powitalny spacer ulicami miasta. Jest to przykład wykorzystania szkół do promocji podczas kampanii marki.

Oprócz tego przeprowadziliśmy również wywiad z kilkoma nauczycielami i rodzicami, którzy przyjechali z innych regionów, aby zobaczyć, co robi się w Żywcu na rzecz edukacji dzieci, a także z kilkoma lokalnymi osobistościami, które odwiedzały szkoły i odnosiły się do lokalnych spraw. Jeden ważny punkt, który został poruszony przez wszystkich mówców, to:

Żywiec to miasto w Polsce, położone nad rzeką Małą. To największe miasto Podkarpacia, w którym mieści się jedna z największych szkół w Polsce – Technikum.

Nieco ponad rok temu Żywiec podjął decyzję o otwarciu nowego liceum. Niektórzy uczniowie byli tak zachwyceni, że skakali w powietrze i świętowali, podczas gdy inni okazywali swoje szczęście w bardziej artystyczny sposób, robiąc figle. Jakie było twoje doświadczenie pierwszego dnia w szkole?

Jeśli nie jesteś uczniem, to jest Twój pierwszy rok licealny. Nie martw się! Oto krótki przewodnik po całym roku z nietuzinkowymi wskazówkami i trikami, które możesz wykorzystać w następnych latach (rok/semestr). Zamieściliśmy kilka zdjęć z pierwszego dnia w szkole.

W tym roku szkoła odbędzie się w Żywcu. 1 października kadra Technikum będzie miała swój pierwszy dzień w szkole. Aby pokazać nowym nauczycielom i uczniom, co będzie robione na 2017 rok, postanowiłem zrobić kilka zdjęć z żywieckiego technikum.

Żywiecki rok szkolny rozpoczął się w czerwcu i zakończy się w sierpniu. Mieszkańcy wioski są podekscytowani, że będą mogli zobaczyć twarze swoich dzieci pierwszego dnia zajęć, że będą mieli okazję nawiązać z nimi kontakt i poznać nowy świat nauki. Oprócz zmiany całego spojrzenia, ten nowy rok szkolny daje również nowe możliwości dla rodziców, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę na temat rozwoju ich dzieci:

Mogę sobie tylko wyobrazić, jak cudownie jest wrócić do szkoły po raz pierwszy – W gimnazjum, dziś było już jak z całego Żywca („Dziś wróciliśmy jak z Żywca”), jak niedawno powiedział jeden z moich znajomych (nie prawdziwy cytat). Byłem pod ogromnym wrażeniem uroczystości noworocznych. I cieszę się, że dożyłem tego. Pogoda była wspaniała i zupełnie inna od tej, do której przywykliśmy w Polsce. Myślę, że można śmiało tak powiedzieć – ze względu na to, że było tam tak wiele szkół

Rok szkolny jest pełen zmian i nowych doświadczeń. Nie powinniśmy zapominać o tym fakcie w naszej pracy pisarskiej. Dlatego udostępniamy atrakcyjne zdjęcia z pierwszego dnia zajęć gimnazjalnych w Żywcu.