Nowy rok szkolny w Żywcu – zobacz fotorelacje z pierwszego dnia szkoły

Nowy rok szkolny w Żywcu – zobacz fotorelacje z pierwszego dnia szkoły

Minął okres wakacyjny, a dzieci i młodzież Żywca powróciły do szkolnych murów. Nowy rok szkolny w Żywcu okazał się wielkim powrotem do szarej codzienności. Uczniowie zmierzyli się z pierwszymi wyzwaniami, którym towarzyszyły różne emocje: z jednej strony niepokój, z drugiej – radość i szansa na nowe doświadczenia.

Jak wygląd pierwszy dzień? Przedstawiamy zdjęcia zrobione przed wejściem do szkoły i nasze uwagi respektujące osoby mające poranny strach, nerwy czy wręcz ekscytacje. Wystawiane twarze maluchów czy starszych licealistów pełne były odmienne uczucia, koncentracji, optymizmu lub buntu wobec ponownego pojawienia się szkolnych obowiązków.

Zdjęcia pokazują piękn zaczarowanego świata nauki oraz przepełnionego entuzjazmem ducha uczniów, którzy powitali wrzesień nowymi nadziejami i ambicjami. Czekamy z zainteresowaniem na to co przyniesie następny miesiąc!

Minął dzień wielu emocji – Dzień Powitania w Żywcu! Nowy rok szkolny wreszcie się rozpoczął i towarzyszyły mu przeogromne pokłady nadziei – aby każdego dnia był on nowym etapem edukacji naszych dzieci.

Uczniowie przybyli do szkoły z uśmiechem i pełnymi oczekiwań, ponieważ czekało ich wiele atrakcji. Zajęcia i inne aktywności zostały zorganizowane w szkołach – od zespołów sportowych, przez teatr, po warsztaty kreatywne. Mali uczniowie wprowadzono również w historię Żywca, a starsi mieli okazję odkrywać najnowsze trendy.

W atmosferze radości i podziwu dla szkoły, która gościła rodziny, obchodzono Dzień Powitania. Jak co roku, społeczność wzbogaciła się o nowe twarze i to była doskonała okazja do umocnienia więzi między uczniami i nauczycielami.

Oto fotorelacja z pierwszego dnia szkoły w Żywcu:

Koniec sierpnia dostarcza nam pięknych wspomnień i budzi nadzieję na lepszą przyszłość. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji – by docenić dodatkowy wysiłek naszych najmłodszych i mniejszych przyjaciół!

Michała rozpoczął się nowy i emocjonujący rok szkolny w mieście Żywiec. Zbiórki z uczniami w gminnych szkołach wywołały w nas setki pozytywnych uczuć. Pierwszy dzień szkoły jest a także dniem, kiedy uczniowie są pełni nadziei i motywacji na to, co czeka ich w czasie szkoły.

Dzięki naszej fotorelacji możesz przyglądać się początkowej ekscytacji maluchów i ich pierwszemu razem w szkole. Przyglądaj się jak Ola i Janek ze swoimi nowymi plecakami dochodzili na salę, mówić sobie „hola” i od razu tworzyć nowe przyjaźnie. To radosne chwile, które warto zawsze docenić!

Kolory, energia i radość czuwal na żywieckich ulicach tego poranka – zastanawiające było, jak daleko zaprowadzi ich ten nowym rok szkolny. Na nas należał obowiązek dać im firmy, która będzie ich towarzyszyć w ważnych chwilach tego roku szkolnego.

Weźmy moment, aby podziękować Rodzicom, Wychowawcom i Nauczycielom, którzy sprawiali, że czas ten był cudownym i bezpiecznym doświadczeniem dla naszych dzieci. Pragniemy wam wszystkim powodzenia w tym nowym roku szkolnym!

Po raz kolejny choinki na głównych placach miast i gwar odwiedzających ustąpił nowemu rokowi szkolnemu. Ogromne pudła i walizki ustawiane przed wejściem do szkoły i radosne rozmowy pań w mundurach – w tym wszystkim, to Żywiec otwiera nowy rok szkolny!

Pierwszy dzień szkoły jest dla naszych małych uczniów bardzo emocjonalnym doświadczeniem – z jednej strony chcą się uczuć wolności po długich wakacjach, a z drugiej strony niecierpliwie czekają na spotkanie ze swoimi kolegami oraz nauczycielami. Jak to w życiu, bywa różnie – ale gdy wesołe okrzyki stanowczo przerastają gwarowe dyskusje, możemy pewnie rzec, że pierwszy dzień szkoły był udany.

Z tego powodu postanowiliśmy podarować Wam trochę naszych emocji z pierwszego dnia szkoły. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wyjątkowego dnia i przeżywania go razem z nami – małymi i dużymi!