Targi Produktów Regionalnych 10-12 marca

Targi Produktów Regionalnych 10-12 marca

Targi produktów regionalnych w Żywcu (Region Żywiecki, Polska) odbędą się w dniach 10-12 marca.

Targi Produktów Regionalnych to wyjątkowe, coroczne wydarzenie, które gromadzi ekspertów z różnych dziedzin i daje niezrównane możliwości rozwoju biznesu, działań marketingowych, brandingowych i promocyjnych produktów regionalnych. W pierwszej edycji tego wydarzenia, które odbyło się w 2016 roku, wzięło w nim udział około 130 przedstawicieli firm z 6 krajów: Polski, Austrii, Francji, USA i Niemiec. Głównym celem targów jest promocja produktów regionów poprzez duże targi przyciągające wszelkiego rodzaju zwiedzających z całej Europy.

Targi lokalne i regionalne są doskonałą okazją dla marek, detalistów i dystrybutorów do pozycjonowania się na poziomie polskich przedsiębiorców.

W tym roku w Żywcu odbędą się Targi Produktów Regionalnych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dla lokalnych firm, w którym biorą udział setki wystawców z całej Polski. Targi są doskonałą okazją dla właścicieli marek do promocji swoich produktów na poziomie lokalnym, zapewniając ich dostrzeżenie w kluczowych obszarach, takich jak moda, rolnictwo czy przemysł spożywczy.

W 2019 roku w Żywcu odbędą się Targi Produktów Regionalnych. Impreza ma przyciągnąć ponad 300 wystawców z całej Polski, kilka tysięcy zwiedzających i dużą liczbę uczestników.

Wszystkie wydarzenia w PGPF są otwarte dla szerokiej publiczności i bezpłatne. Wszystkie wydarzenia odbywają się w Żywieckim Centrum Kultury i są częścią oficjalnego programu POLICY, którego celem jest podnoszenie świadomości na temat sposobów poprawy zdrowia publicznego, ochrony socjalnej i jakości życia w powiecie żywieckim.

Targi Produktów Regionalnych to coroczna impreza organizowana przez miasto Żywiec. Skupia firmy z produktami z całej Polski. Sprowadzają również swoich ważnych klientów i partnerów z całego świata.

„Żywieckie Targi Produktów Regionalnych” to spotkanie produktów regionalnych. Skupia producentów produktów regionalnych oraz sprzedawców, którzy przynoszą swoje produkty na targi. Żywieckie Targi Produktów Regionalnych odbędą się w dniach 10-12 marca 2015 r. w Żywieckim Centrum Kultury i Historii niemal od kościoła na Rynku do Rynku Głównego.

Targi produktów regionalnych Żywiec to targi regionalne, które odbywają się w mieście Żywiec w Polsce. Organizowany jest przez Radę Miasta i po raz pierwszy odbył się w marcu 2018 roku. „Festiwal Produktów Regionalnych” organizowany jest dwa razy w roku: 10-12 marca i 15-16 kwietnia. Poza wydarzeniami na targach takich jak ta wystawiają się również firmy.

To pierwsze wydarzenie w roku, kiedy region Polski zbliża się do rynku. To czas, w którym rynki dojrzewają i stają się bardziej konkurencyjne.

Na targach nie zabraknie innowacyjnych produktów największych i specjalistycznych firm z Polski i zagranicy… Jednocześnie przyciągną zwiedzających z całej Europy, którzy będą ciekawi tego, co dzieje się w polskiej gospodarce.

Targi Produktów Regionalnych to jedna z największych imprez w regionie. Skupia nie tylko wiele firm, ale także wiele osób o różnych potrzebach i zainteresowaniach. Ludzie przyjeżdżają z całej Polski, z każdego regionu i każdej grupy społecznej. Oprócz firm zobaczą tam również miejscowych, którzy sprzedają tam swoje produkty i biorą udział w targach jako wystawcy lub kupcy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 marca 2019 na zamku w Żywcu (zamku, w którym znajduje się Muzeum Wawelska).